0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Sadd
۴
۱
AL Wakrah
Finished
۱۸:۵۰
Qatar SC
۱
۲
AL Duhail SC
Finished
۲۱:۰۰
  International Clubs UEFA Champions League, Qualification
GNK Dinamo Zagreb
-
-
Rosenborg BK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
BSC Young Boys
-
-
FK Crvena Zvezda
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olympiacos Piraeus
-
-
FC Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England Championship
Fulham FC
-
-
Millwall FC
inprogress
۲۳:۱۵
Leeds United
-
-
Brentford FC
inprogress
۲۳:۱۵
West Bromwich Albion
-
-
Reading FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cardiff City
-
-
Huddersfield Town
inprogress
۲۳:۱۵
Charlton Athletic
-
-
Nottingham Forest
inprogress
۲۳:۱۵
Queens Park Rangers
-
-
Swansea City
inprogress
۲۳:۱۵
Preston North End
-
-
Stoke City
inprogress
۲۳:۱۵
  International Clubs Copa Sudamericana
Atletico Mineiro MG
۲
۱
CD La Equidad
Finished
۰۵:۰۰
  Denmark 1st Division
Kolding IF
۱
۱
Vejle BK
Finished
۲۱:۳۰
FC Roskilde
۲
۳
HB Koege
Finished
۲۱:۳۰
Nykoebing FC
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Viborg FF
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۲۱:۰۰
Hvidovre IF
۰
۰
BK Fremad Amager
Finished
۲۱:۳۰
Vendsyssel FF
-
-
Skive IK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Operario Fec PR
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۲:۴۵
Botafogo FC SP
۲
۱
Londrina EC PR
Finished
۰۲:۴۵
Brasil De Pelotas RS
۲
۱
EC Sao Bento SP
Finished
۰۲:۴۵
Parana Clube PR
۰
۰
AC Goianiense GO
Finished
۰۴:۰۰
Cuiaba EC MT
-
-
Figueirense FC SC
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Vila Nova FC GO
۰
۲
SC Recife PE
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera B, Clausura
CD Cortulua
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۱:۳۰
Itagui Leones FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۵:۱۵
  International Clubs AFC Cup, Knockout stage
Abahani Limited Dhaka
۴
۳
April Twenty-Five
Finished
۱۷:۱۵
  Thailand Thai League 2
Police Tero FC
۱
۱
Thailand Honda FC
Finished
۱۵:۳۰
Army United FC
۱
۲
Rayong FC
Finished
۱۵:۱۵
Sisaket FC
-
-
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
BG Pathum United FC
-
-
Air Force United FC
Finished
۱۷:۳۰
Kasetsart FC
-
-
Samut Sakhon FC
Finished
۱۶:۳۰
  International AFF Championship, Women
Philippines
۲
۴
Thailand
Finished
۱۵:۳۰
Malaysia
۵
۰
Timor-Leste
Finished
۱۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Ermesinde Sc 1936
۳
۳
Gondomar SC
Finished
۰۰:۰۰
Ad Huracan
۰
۶
Cd Atletico Verapaz
Finished
۰۱:۳۰
Olympiakos Kyminon
-
-
Ethnikos Sohou
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Aris Petroupolis
-
-
Fostiras Ilioupolis
Finished
۲۰:۰۰
Rebordosa
-
-
AD Grijo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro
CR Flamengo RJ
-
-
Gremio RS
inprogress
۲۲:۳۰
SC Internacional RS
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro MG
-
-
America FC MG
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC SP
-
-
CR Vasco DA Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Svenska Cup, Preliminary Round
IFK Lidingo FK
۱
۱
GIF Sundsvall
inprogress
۲۱:۰۰
  International Youth U19 Friendly Games, Women
Romania
۱
۳
Ukraine
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chachoengsao FC
۱
۰
Sakaeo FC
Finished
۱۶:۰۰
Kamphaeng Phet FC
۰
۲
Phrae United
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines Philippines Football League
Global Cebu FC
۰
۲
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۲:۳۰
Mendiola Fc
۱
۴
Ceres-Negros FC
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
Karvina
۱
۰
Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Zone Ural/Western Siberia
Chelyabinsk Youth
۰
۲
FC Zvezda Perm
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Vanloese IF
۰
۱
Broenshoej BK
Finished
۲۱:۰۰
Hilleroed Fodbold
۱
۲
FC Helsingoer
Finished
۲۱:۰۰
BK Avarta
۱
۰
FA 2000
Finished
۲۱:۰۰
B 93 Kopenhagen
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HIK Hellerup
-
-
Skovshoved IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slagelse BI
-
-
Holbaek BI
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Warta Poznan
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۱۹:۳۰
PGE Gks Belchatow
۱
۰
Odra Opole
Finished
۲۱:۳۰
Puszcza Niepolomice
۰
۲
Zaglebie Sosnowiec
Finished
۲۱:۳۰
Radomiak Radom
۲
۲
GKS Jastrzebie
Finished
۲۰:۰۰
Olimpia Grudziadz
-
-
Wigry Suwalki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GKS Tychy
۵
۱
Chrobry Glogow
Finished
۲۱:۳۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
-
Stal Mielec
inprogress
۲۲:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
-
-
Miedz Legnica
inprogress
۲۲:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
-
-
Sandecja Nowy Sacz
inprogress
۲۳:۰۰
  International Clubs CONCACAF League
Managua FC
۱
۲
CD Motagua
Finished
۰۶:۳۰
SV Robinhood
۱
۱
CA Independiente De La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Santa Tecla FC
۰
۰
AD San Carlos
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Knockout stage
Gremio FB Porto Alegrense RS
۰
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Zone Moscow
Lokomotiv-m-lfk
-
-
SSH 75
Finished
۱۸:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
-
-
FC Zenit Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
FC FSM
-
-
Burevestnik
inprogress
۱۷:۳۰
Trudovye Rezervy
-
-
Fc Express
inprogress
۱۹:۰۰
  Czech Republic Krajsky prebor
MS Brno
-
-
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۳۰
Sk Lisen B
-
-
FC Moravsky Krumlov
Finished
۱۹:۳۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
-
-
Tatran Brno Bohunice
Finished
۱۹:۳۰
Boskovice
-
-
FK Mutenice
Finished
۱۹:۳۰
  International Clubs Leagues Cup
Los Angeles Galaxy
۱
۲
Cruz Azul
Finished
۰۷:۰۰
Tigres Uanl
۲
۲
CF America
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Zone Golden Ring
Fakel Kirov
-
-
FC Cherepovets
Finished
۱۹:۰۰
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
-
-
Spartak Kostroma
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Agat Gavrilov-yam
-
-
Sshor Volga Tver Region
inprogress
۱۹:۳۰
Sdyusshor Vologda
-
-
Tekstilschik-m Ivanovo
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CA San Telmo
-
-
CA Argentino De Quilmes
inprogress
۲۳:۰۰
  Ireland U19 Southern Elite Division
Cork City
-
-
Bray Wanderers
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Argentina
CA All Boys
-
-
CA Central Cordoba
inprogress
۲۳:۰۰
  Russia Privolzhye Cup
Zenit Penza
۵
۰
Lada Universitet
Finished
۱۶:۳۰
Khimik Avgust Vurnari
-
-
Khimik Dzerzhinsk
Finished
۱۷:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Warrenpoint Town
-
-
Glenavon R.
inprogress
۲۳:۱۵
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvik
-
-
B36 Torshavn
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland Promotion League
FC Bavois
-
-
Etoile Carouge
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۱
۲
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
  International Clubs Arab Club Champions Cup, Qualifying Round
Al Riffa
-
-
Horseed
Finished
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo La Guaira
-
-
Caracas Fc
Finished
۲۱:۳۰
Monagas Sc
-
-
Lala Fc
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Djurgardens IF Dff
۱
۴
KIF Orebro Dff
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Vejgaard BK
۲
۲
Brabrand IF
Finished
۲۱:۰۰
Vejlby Skovbakken Aarhus
۰
۱
Aarhus Fremad
Finished
۲۱:۰۰
Naesby BK
۰
۴
Middelfart BK
Finished
۲۱:۰۰
FC Sydvest 05 Tonder
۳
۳
Ringkobing IF
Finished
۲۱:۱۵
Thisted FC
-
-
Jammerbugt FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AB Gladsaxe
-
-
Dalum IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 1st Division
Tromsdalen Uil
۰
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL Fotball
۳
۲
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۲
۳
Nest Sotra
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord Fotball
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۲
۱
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Jerv FK
۲
۲
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Tampere
Tampereen Peli-Toverit
-
-
NOPS
Finished
۲۰:۰۰
  Finland U20 SM
Japs
-
-
Jyvaskylan Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
HJK Helsinki
-
-
PK-35 Vantaa
Finished
۲۰:۳۰
Musan Salama
-
-
Fc Jazz
Finished
۲۰:۳۰
FC Inter Turku
-
-
Tafa
inprogress
۲۰:۴۵
IF Gnistan
-
-
GrIFK
inprogress
۲۱:۴۵
  Norway 2nd Division, Group 1
Levanger
۰
۳
Kvik Halden FK
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone SFD/NCFD
Volgar M Astrahan Youth
-
-
UOR Dagestan
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Amateur Cup
Mayak Sarny
-
-
Votrans
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
Maritsa Plovdiv
-
-
Sokol Markovo
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Avanhard Ordzhonikidze
-
-
FK Druzhba Kriviy Rih
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Fk Yugok
-
-
Fc Kriviy Rih
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia Moskovskaya Oblast Cup
FC Znamya Noginsk
-
-
Keramik Balashiha
inprogress
۱۸:۳۰
Olimp-2 Moscow
-
-
Legion Ivanteyevka
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Republic of Bashkortostan Championship
Zenit Salavat
-
-
Start Ufimskiy Rayon
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Moscow Championship
Troitsk
-
-
Torpedo-m
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine Persha League Ivano Frankivsk Region
Gal-vapno Galych
-
-
Fc Turka
inprogress
۱۸:۳۰
Pokuttya Kolomyia
-
-
Nika-Vovchynets
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Ternopil Region
FC Kopychyntsi
-
-
FC Agron Velykiy Gay
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Portovik Mariupol
-
-
Motor Zaporizhya
inprogress
۱۷:۳۰
  Mozambique Mocambola
CD Maxaquene
-
-
Costa Do Sol
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Northern Ireland Premier League, Women
Crusaders Strikers
-
-
Linfield Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sion Swifts
-
-
Glentoran Belfast United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید